Kursy Fundacji B.L.U.
O platformie kursowej

O platformie kursowej

O platformie kursowej – warsztaty i kursy

Miło nam powitać Cię na platformie kursowej oferującej warsztaty i kursy, która jest prowadzona przez Fundację B.L.U. jako uzupełnienie jej aktywności w ramach działalności odpłatnej. Tematyka kursów dotyczy ekologii, zdrowego i aktywnego stylu życia, zdrowia psychicznego, dobrostanu oraz rozwoju. Zapraszamy do zapoznania się z wideo ofertą lub opisem platformy znajdującym się poniżej.

Na platformie znajdziesz kursy w formie lekcji wideo. Aby z nich korzystać, wystarczy dostęp do Internetu oraz przeglądarki internetowej (np. za pośrednictwem laptopa, tabletu, czy smartfona). Wszystkie kursy mają możliwość włączenia napisów. Do każdego kursu dołączone są dodatkowe materiały w formacie PDF, które możesz pobrać na swoje urządzenie i korzystać z nich bez konieczności łączenia się z internetem. Postępy w nauce sprawdzisz, wypełniając testy udostępniane na zakończenie każdego rozdziału, a po ukończeniu kursu na życzenie otrzymasz certyfikat (w PDF). Z materiałów możesz korzystać z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu. W każdej chwili możesz wracać do lekcji i ponownie przerabiać materiał. 

Responsywność

Korzystaj na różnych urządzeniach

Audio

Słuchaj kursów z lektorem

Napisy

Włącz mute i korzystaj z napisów

PDF

Ściągaj dodatkowe materiały

Testy

Sprawdzaj stan swojej wiedzy

Certyfikaty

Zaświadczenia (opcjonalnie)

Płatność online

Kupuj szybko i wygodnie

Dla grupy

Kursy dla grup — szkół lub firm

Dostępność

Ściągaj dodatkowe materiały


Ponadto oferujemy wyjątkowe warsztaty, które połączą wiedzę, kreatywność i zabawę! Nasza oferta obejmuje różnorodne warsztaty związane z ekologią, zdrowiem, aktywnością fizyczną czy działalnością artystyczną. Z nami nauczysz się dbać o środowisko w codziennym życiu, wieść zdrowy i aktywny tryb życia w zgodzie z naturą, a także tworzyć piękną ceramikę, rękodzieło, malować, czy występować na scenie. Rozwijaj swoje zdolności pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy dostosują program do Twoich potrzeb. Odkryj pasję do sztuki, zdobądź cenne umiejętności i spędź czas w inspirującej atmosferze. Rezerwuj miejsce już dziś i dołącz do naszej twórczej społeczności! Warsztaty są organizowane w formie online, jak i stacjonarnie.

Ucz się tak, jak Ci wygodnie, kiedy chcesz i gdzie chcesz —  dosłownie!

Zobacz nasze warsztaty i kursy

Newsletter

TYLKO CIEKAWE I KONKRETNE TREŚCI

Skip to content