Kursy Fundacji B.L.U.
Oferta Dla Szkół

Oferta Dla Szkół

Opinie recenzentów: 

“(…) Niewątpliwą zaletą kursu jest jego forma w postaci krótkich lekcji video. Materiał edukacyjny jest podzielony na krótkie partie zawierające najważniejsze informacje, przedstawione przez lektora w prosty i zrozumiały sposób. Lektor używa nieskomplikowanego języka trafiającego do dzieci i młodzieży. Prezentowane zagadnienia przedstawiane są w ciekawy i obrazowy sposób, poparte przykładami z codziennego życia.
Kolejną zaletą kursu są testy sprawdzające poziom przyswojenia materiału edukacyjnego oraz praktyczne, ciekawe ćwiczenia pozwalające utrwalić zdobytą wiedzę. Do lekcji video można wielokrotnie wracać, a pliki z ćwiczeniami wydrukować. Kurs dostępny jest na różnych urządzeniach. Ponadto atrakcyjność kursu podnosi możliwość uzyskania certyfikatu (…)”

Agnieszka Różycka
Oligofrenopedagog, nauczyciel wczesnej edukacji

“Bardzo ciekawy i merytoryczny kurs, który będzie odpowiedni zarówno dla młodzieży szkolnej,  jak i młodszych odbiorców. Dzięki obrazowym porównaniom nawet siedmiolatek jest w stanie zrozumieć skalę problemu i znaczenie poszczególnych zjawisk oraz definicji.  Rzetelne przedstawienie zagadnień i postaw proekologicznych,  praktyczne rozwiązania, a także długość nagrań adekwatna do możliwości skupiania uwagi przez dzieci, czynią ten kurs wartym uwagi. Duży plus również za materiały dodatkowe, które zachęcają do rozwinięcia danego tematu, pozwalają dać upust kreatywnym duszom, a nawet zabawić się w detektywa.  Dostęp na wielu urządzeniach znacznie ułatwia korzystanie i przyswajanie wiedzy, którą można sprawdzić w krótkich testach kończących każdy moduł. Po tym kursie dzieci z pewnością zapamiętają, że mają wpływ na środowisko i ich wybory mogą coś zmienić. A i dorośli dowiedzą się kilku ciekawostek. Serdecznie polecam”.

Klaudia Jarząbek
Biolog, pedagog

Zapraszamy do kontaktu!

    Newsletter

    TYLKO CIEKAWE I KONKRETNE TREŚCI

    Skip to content